top of page
nik-macmillan-280300-unsplash.jpg

Budujemy trwałe relacje z naszymi Klientami

GS GLOBAL to firma consultingowa i dystrybucyjna specjalizująca się w obrocie w kanale aptecznym produktami naturalnymi i produktami pochodzenia naturalnego. Handlujemy także surowcami naturalnymi dedykowanym do branży kosmetyczne.

Nasza działalność consultingowa i dystrybucyjna skoncentrowana jest na wprowadzaniu produktów do sieci aptecznych. Członkowie Naszego zespołu to osoby dysponujące kontaktami i doświadczeniem we wszystkich aspektach związanych z wdrażaniem nowych produktów do rynku farmaceutycznego  i obsługą kontraktów handlowych z sieciami aptecznymi tradycyjnymi jak i działającymi w e-commerce: począwszy od zagadnień związanych z badaniem rynku na nowy produkt, weryfikacją poprawności opakowania, materiałów marketingowych z prawem farmaceutycznym , poprzez kwestie handlowe, prawne, przygotowanie narzędzi skończywszy na szkoleniach dla personelu. Nasi Specjaliści wdrażali kontrakty handlowe w sieciach Hebe,Prima,Stylowe, Apteka i Partnerzy, Partner+, Zdrowy Wybór, Cosmedica, Euro-Apteka.


Nasze usługi adresujemy do producentów oraz dystrybutorów  leków, suplementów diety, wyrobów medycznych , kosmetyków, dermokosmetyków, kosmeceutyków oraz żywności funkcjonalnej, którzy są zainteresowani wprowadzeniem swoich produktów do sieci aptecznych. Ofertę kierujemy również do podmiotów które posiadają w swoim portfelu wartościowe produkty ,a nie miały jeszcze możliwości zaistnieć w kanale farmaceutycznym.


Obecnie koncentrujemy się także na projektach dotyczących kanału e-commerce od wprowadzenia produktów do kluczowych aptek internetowych w Polsce, prowadzenie działań prosprzedażowych ( wdrażanie materiałów edukacyjnych i marketingowych) po ustalenie zasad współpracy w oparciu o kontrakt handlowy.

O NAS: About
bottom of page